nekTech – це професійна платформа для створення сайтів. Офіційний сайт nekTech

Ця система поки що єдина у своєму роді і використовує принципово новий підхід до формування web сторінок та створення сайту в цілому, що дозволяє вирішити ті проблеми, які не може вирішити жодна з популярних систем. Наприклад:

Незалежність дизайну від програмної частини сайту.

У середньому, через 1—1,5 роки після створення сайту постає питання про його редизайну та/або оновлення движка сайту.

У всіх системах (які ми бачили) дизайн і програмна частина настільки переплетені, що при оновленні движка сайту перестає працювати дизайн. І після цього потрібно заново програмувати дизайн з урахуванням оновленої системи.

Іншими словами: якщо Ви хочете змінити дизайн, то, крім дизайнера та верстальника, Вам знадобиться програміст, який зв'яже дизайн із системою.

У платформі nekTech ця проблема повністю вирішена: Ви можете оновлювати платформу і це ніяк не вплине на дизайн, а також можна змінювати дизайн без найменшої участі дорогих програмістів.

Швидкість роботи.

nekTech демонструє безпрецедентну швидкість роботи.

Для порівняння ми взяли кілька найпопулярніших у нашій сфері систем (ми не хочемо нікого ображати і тому не будемо вказувати назви систем, які ми тестуємо) та платформу nekTech. Ми розмістили їх на одному сервері та протестували швидкість роботи в абсолютно ідентичних чистих лабораторних умовах.

Результати дослідження показали, що nekTech працює в 10 разів швидше, ніж найшвидша із випробуваних нами систем.

Економія.

WEB-ресурси створені на nekTech економічні в усіх відношеннях. Ви зможете заощаджувати на серверах, на споживанні електрики, на редизайні та доопрацюваннях.