Студія WEB ROOM була заснована 4 січня 2012 року.

Велику частину часу студія надавала послуги виключно в низькому ціновому сегменті на базі шаблонних дизайнів та безкоштовних двигунів.

У лютому 2015 року до нашої команди приєднався чемпіон світу з програмування мовою php5, який взяв на себе функції технічного директора.

Присутність у команді фахівця такого рівня дозволила нам створити науково-дослідний відділ, в рамках якого ми вивчаємо проблеми сучасної сайто-будівлі та вчимося їх вирішувати.

У ході досліджень нами було розроблено унікальну методику прискорення сайтів, а також низку технологій, які дозволяють значно знизити вартість володіння сайтом. На основі методики прискорення ми написали найшвидшу CMS у світі.

Зараз ми можемо з упевненістю заявити, що надаємо найвищу технічну якість продуктів в Україні та надаємо довічну гарантію на виправлення помилок у написаних нами продуктах. У нашій команді працюють лише професіонали у своїх галузях. Мінімальний досвід наших співробітників – 8 років.

WEB – це те, чому ми вирішили присвятити своє життя.

Ми знаємо, як надати Вашому сайту переваги перед конкурентами.

Ми захоплені технологіями, але ніколи не пропонуємо замовнику технологію заради технології. Ми можемо пояснити, як кожну технічну деталь можна конвертувати у гроші та допомогти Вам прогнозувати рентабельність впровадження.