Створення сайтів

Сайт – це бізнес-інструмент. Чим якіснішим буде Ваш сайт, тим ефективніше Ви зможете вести бізнес у мережі.

Створення сайту - це складний процес, який вимагає участі не лише розробника, а й замовника.

Ніхто не знає Ваш бізнес краще за Вас, його особливості, переваги та недоліки. Ваше завдання – продумати та сформулювати завдання, які має вирішувати Ваш сайт, наше завдання – запропонувати варіанти вирішення цих задач. Ми повинні вирішити, яким буде Ваш сайт і скласти план розвитку, після чого ми зможемо реалізувати проект.

Переваги створення сайтів у WEB ROOM

01 / Надійність

 • Складаємо та підписуємо ТЗ
 • Підписуємо договір
 • Надаємо довічну гарантію на написаний нами програмний код

02 / Сервіс

 • Ми допомагаємо продумати функціонал сайту та скласти стратегію технічного розвитку проекту
 • При потребі ми можемо навчити Ваших співробітників роботі з сайтом

03 / Технології

 • Наш технічний директор – чемпіон світу з програмування на PHP Він заклав найвищий рівень якості наших продуктів та особисто контролює кожен проект.
 • Наша основна спеціалізація – це швидкість. Навіть замовивши сайт на готовому двигуні, ви можете розраховувати на найкращі показники швидкості, які можливі в рамках цього програмного забезпечення.
 • Верстання сайту ми робимо повністю вручну, не використовуючи фреймворків.
 • Якщо ми розробляємо або допрацьовуємо якийсь функціонал, весь програмний код ми пишемо самі і відповідаємо за нього.
 • Добре володіємо питанням технічної пошукової оптимізації
 • Ми можемо зробити сайт, готовий до величезних навантажень. Наш рекорд – 100 відвідувань за секунду (більше 8,5 млн. відвідувань на добу) з часом відповіді сервера 40 мілісекунд на VPS вартістю 10 USD/місяць.

Процес створення сайту

Інтерв'ю
Роботу над проектом ми починаємо зі знайомства із замовником та його бізнесом. На цьому етапі важливо зрозуміти цілі та завдання, план розвитку та очікування клієнта, а також конкурентні переваги. Потрібно визначити конкурентів та проаналізувати їх сайти на предмет сильних та слабких сторін. На підставі цієї інформації можна скласти функціональне завдання (перелік сторінок та їх функції) та приблизно визначити вартість та строки реалізації проекту.
Складання технічного завдання

Після затвердження функціонального завдання підписується договір на розробку Технічного завдання (High Level). На цьому етапі створюються прототипи інтерфейсів сайту і детально описується функціонал.

На підставі Технічного завдання складається точна вартість та терміни розробки сайту. Після затвердження Технічного завдання підписується договір на створення сайту та розпочинається основна робота.

Розробка дизайну

Робота над дизайном починається з опрацювання концепції. Дизайнер малює частину сторінки в кількох варіантах та показує Вам. Після затвердження концепції, дизайнер намальовує одну сторінку і ще раз показує замовнику цілісний вигляд обраної концепції. Після затвердження малюються решта сторінок сайту.

Верстання, програмування та наповнення

Коли дизайн сайту намальовано та затверджено, у гру вступають наші технарі, які верстають дизайн, допрацьовують функціонал та налаштовують систему. Також ми повністю наповнюємо головну сторінку сайту та по кілька елементів кожного типу контенту та пишемо інструкції щодо наповнення сайту.

Тестування та запуск

Коли сайт повністю зверстаний та наповнений, ми його тестуємо та запускаємо. На цьому процес розробки закінчено.

Як зробити сайт якісним?

На сьогоднішній день якісний сайт повинен відповідати наступним вимогам:

 • Сайт має бути швидким.
  З кожним роком дедалі більше людей усвідомлює свій час як цінний ресурс. Допоможіть людям якнайшвидше вирішити проблему, з якою вони прийшли на сайт і вони з радістю відплатять Вам.
 • Сайт повинен бути привабливим.
  Ваш сайт ніколи не буде подобається всім, але зробити його привабливим і таким, що викликає довіру основного сегмента цільової аудиторії – реально.
 • Сайт має бути зрозумілим.
  Структура сайту має бути ретельно продумана, щоб у відвідувачів не виникало сумнівів у тому, де вони знаходяться та що їм далі робити.
 • Сайт повинен бути адаптивним.
  Відвідувачі повинні мати можливість переглядати Ваш сайт із пристроїв будь-якого формату.
 • У сайту має бути якісний код.
  Якісний програмний код дозволить сайту справлятися з великим навантаженням та полегшить доопрацювання функціоналу. Якісна верстка зробить сайт привабливішим в очах пошукових систем.
 • На сайті має бути унікальний контент.
  Без унікальних текстів у конкурентному середовищі досягти хороших позицій у пошуковій видачі буде вкрай проблематично.
 • Сайт має бути масштабованим.
  Якщо у Вас є план розвитку, то цей розвиток має бути передбачений у сайті, щоб не доводилося його постійно переробляти.