Прискорення сайту

Якщо Ваш сайт працює повільно, це обов'язково позначиться на Ваших продажах та на позиціях сайту в пошукових системах.

З кожним роком проблема швидкості сайту стає більш актуальною, оскільки зростає частка перегляду сайтів на мобільних пристроях, на яких не дуже багато технічних ресурсів і далеко не найшвидше інтернет-з'єднання.

У середньому, для сайтів, що працюють на серійних CMS, за високої швидкості інтернет-з'єднання, нормальним можна вважати час завантаження сторінки – 1,5-3 секунди. Якщо на вашому сайті деякі сторінки завантажуються помітно довше, Вам потрібна допомога.

Чому варто довірити прискорення Вашого сайту нам?

01 / Швидкість – наша профільна спеціалізація. Ми знаємо про це все.

02 / Наш технічний директор - автор найшвидшого у світі двигуна.

03 / Ми регулярно проводимо дослідження з питання швидкості, займаємося навчанням прискоренню

04 / Ми займаємося реальним прискоренням, а не підвищенням оцінок сервісів

05 / Наш рекорд продуктивності – 100 відвідувань за секунду (більше 8,5 млн. відвідувань на добу) з часом відповіді сервера 40 мілісекунд на VPS вартістю 10 USD/місяць.

Найпоширеніші причини уповільнення роботи сайту

Сайт на шаблоні

Сайти, зроблені на базі готового шаблону, зазвичай мають велику кількість файлів, що підключаються до кожної сторінки сайту. Ці файли забезпечують роботу двигуна шаблону і плагінів, необхідних для його роботи. Особливо часто це зустрічається на сайтах, що використовують CMS WordPress. У WordPress дуже мало вбудованого функціоналу, і тому, щоб зробити пристойний сайт, розробникам доводиться буквально обвішувати його плагінами. Кожен такий плагін зазвичай підключає кілька великих файлів для пари рядків коду в них.

У більшості випадків, прискорювати такий сайт – нерентабельно, оскільки дешевше його переробити на іншому двигуні і, при необхідності, вручну дописати необхідний функціонал.

Велика кількість товарів інтернет-магазину

«Коробочні» CMS зазвичай нормально справляються з 10-15 тисячами товарів без наслідків для швидкості. Хоча це дуже індивідуально і залежить не лише від кількості товарів, а й від якості програмного коду. З цієї причини, в інтернет-магазинах насамперед страждають від уповільнення сторінки категорій товарів. Це відбувається через непристосовану до таких умов логіку програмного коду на сторінках категорії.

Робота над прискоренням такого сайту йде шляхом оптимізації бази даних та переписування програмного коду виведення товарів на сторінці.

Нестача серверних ресурсів

При зростанні відвідуваності сайту зростає навантаження на сервер. Процесор на сервері здатний обробити певну кількість одночасних звернень до нього за одиницю часу. Якщо кількість одночасних звернень зростає, то сервер ставить звернення користувачів у чергу, що призводить до уповільнення роботи сайту.

У цьому випадку для прискорення сайту потрібно докупити ресурси або налаштувати сервер, або змінити провайдера.

Помилки у програмному коді

Інколи сайти починають працювати повільно через неправильно написаний або взагалі недописаний код, або через повільні запити до бази даних.

У таких випадках потрібно знайти та виправити ці помилки.

Підключення заблокованих сервісів

Як не дивно, ще досить часто зустрічаються сайти, в коді яких йде підключення сервісів Яндекса, VK та інших систем, що знаходяться під блокуванням. Сайт досить довго намагається підключитись до них, що збільшує підсумковий час завантаження сторінки.

У цьому випадку потрібно просто вимкнути заблоковані ресурси.

Ви можете прямо зараз замовити первинний аналіз швидкості сайту

Вартість аналізу швидкості сайту - 50 USD

Замовити аналіз швидкості

Скільки коштує прискорення сайту?

Це питання завжди індивідуальне і завжди унікальне, оскільки навіть працюючи регулярно з однією і тією ж CMS, ми завжди маємо справу з унікальною системою. Унікальність забезпечує версія CMS, набір та версії додаткових плагінів, індивідуально дописаний функціонал та підхід розробника, конфігурація та стан сервера.

У нашій практиці діапазон вартості прискорення текстових сайтів (візитка, корпоративний, блог) був у межах 100–400 USD, а для сайтів-каталогів (інтернет-магазини, дошки оголошень, портали) – у межах 100–1500 USD.

Що ми не прискорюємо?

Ми не беремося за сайти, створені на базі конструкторів або CMS, в які були інтегровані плагіни – конструктори сторінок. Подібні системи існують для того, щоб сайт змігла зробити людина без навичок верстання та програмування, але це не професійне середовище. Такі сайти завжди мають проблему зі швидкістю, пов'язану із підключенням величезної кількості файлів стилів та скриптів. У всіх подібних випадках, які ми зустрічали, оцінка незначного прискорення була щонайменше вдвічі дорожчою, ніж зробити новий сайт професійно.

Ми зазвичай не працюємо з системами Bitrix CMS, ImageCMS, WordPress та Drupal, оскільки через особливості цих систем вартість їх прискорення зростає в 3-5 разів.

Процес роботи над прискоренням сайту

Первинний аналіз

Для початку потрібно зробити аналіз швидкості сторінок Вашого сайту.

В рамках цього аналізу визначаються проблемні сторінки та локалізація проблеми (на стороні сервера або на стороні браузера). /Подивитися приклад звіту/

На цьому етапі може бути виявлена ​​проблема зі швидкістю, пов'язана з кількістю та обсягом зображень. У цьому випадку вирішенням проблеми буде стиснення зображень. Якщо таких зображень на сайті дуже багато, можливо, знадобиться написати програму, яка автоматично стисне зображення на сервері.

За результатами аналізу ми погоджуємо з Вами типи сторінок, над прискоренням яких ми будемо працювати.

Вторинний аналіз

Нам необхідно зробити копію Вашого сайту та повторити первинний аналіз швидкості на іншому сервері без навантаження (відвідуваності).

На цьому етапі ми можемо виявити проблеми, пов'язані із сервером. Вирішенням проблеми, пов'язаної з сервером, буде або додавання ресурсів для Вашого сайту, або зміна сервера.

Пошук повільних функцій

Якщо попередні етапи не дали результату, то проблема полягає у коді сайту та/або в базі даних. Тому на цьому етапі ми проводимо аналіз для визначення ділянки програмного коду, який уповільнює роботу сайту.

У деяких випадках, знайти проблему означатиме вирішити її. Це може бути у випадку, якщо уповільнення пов'язане з функцією, яка на сайті не потрібна і її можна відключити, або з явною помилкою в коді, яку можна швидко виправити.

Виправлення функції

На цьому етапі ми переписуємо програмний код повільної функції та оптимізуємо базу даних, за необхідності.

Замовити аналіз швидкості сайту

Контактна інформація
Коментар
Відправлення
Додайте файл (до 3Мб)
Файл занадто великий
Дякуємо за звернення!

Чи має Ваш сайт проблеми зі швидкістю?

Іноді нам надходять запити на прискорення сайтів, які не мають проблем зі швидкістю.

Часто причиною звернення до нас є рекомендації інтернет-маркетологів, що ґрунтуються на оцінці сервісу PageSpeed ​​Insights або самостійний аналіз власника на онлайн-сервісах типу GTmetrix, Pingdom Tools тощо. Показники цих сервісів не достовірні, а рекомендації, які вони дають, не є обов'язковими, а скоріше це допомога розробнику як підказка, на що варто звернути увагу. Але далеко не всі рекомендації допоможуть реально прискорити сайт, а виконання деяких може навпаки сповільнити його.

Не буду багато писати про ці сервіси. Детально можете почитати про це у наших статтях:

Наведу лише один приклад:

На момент написання цього тексту, головна сторінка нашого сайту повністю завантажувалася за 0,83 секунд, а час відповіді сервера становив 0,08 секунд.

Показник Pingdom Tools – 1,18 секунд

Показник GTmetrix – 4,2 секунди

Показник PageSpeed ​​Insights:

  • Для мобільних пристроїв – 55 балів; 6,2 секунд. При виконанні всіх рекомендацій, сумарно я зможу прискорити сайт на 11,54 секунд (тобто сайт відкриватиметься за 5,3 секунд до мого запиту).
  • Для комп'ютерів – 76 балів; 1,4 секунди. При виконанні всіх рекомендацій сумарно я зможу прискорити сайт на 3,44 секунди.

Вважаю, що подальші коментарі з цього приводу зайві.

Якщо ви маєте сумніви щодо швидкості сайту, замовте детальний аналіз свого сайту.

В аналізі будуть відображені об'єктивні параметри: повний час завантаження, час відповіді сервера, кількість файлів кожного типу, що завантажуються. Ця інформація буде надана за кожним типом сторінок сайту. Ця інформація дає розуміння того, із чим пов'язане уповільнення сайту.