Прискорення сайту

Швидкість сайту має величезне значення і впливає на багато аспектів. Насправді, не багато що може зрівнятися з нею за значимістю. Швидкість впливає на позиції сайту в пошуковій видачі, на рівень конверсії, на лояльність користувачів, на стійкість до атак, кількість необхідних серверних ресурсів і безліч інших менш значущих аспектів.

Технології та методики прискорення сайтів постійно розвиваються. З кожним роком все більше з'являється сайтів, які швидко працюють навіть на смартфонах. Користувачі очікують, що ваш сайт теж працюватиме швидко і з кожним роком вони стають все менш терпимими до повільних сайтів.

Тому швидкість роботи сайту стає одним з найважливіших параметрів, який може привести ваш проект до успіху або провалу. Якщо ваш сайт зіткнувся з проблемами продуктивності, саме час замовити прискорення сайту.

Чому варто довірити прискорення Вашого сайту нам?

01 / Ми спеціалізуємося на прискоренні сайтів. У нас є власні інструменти та методики, які дозволяють нам аналізувати швидкість сайту та оптимізувати його роботу. Працюючи з нами, ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде завантажуватись швидко і працювати ефективно.

02 / Наш технічний директор є чемпіоном світу з програмування на PHP і розробив найшвидший двигун у світі. Його глибокі знання та досвід дозволяють нам забезпечити максимальну продуктивність вашого сайту.

03 / Ми активно займаємося дослідженнями та розробкою в галузі прискорення сайтів. Ми завжди в курсі останніх тенденцій та технологій, щоб пропонувати нашим клієнтам найефективніші рішення. Ми також проводимо навчальні програми для прискорення сайтів.

04 / Ми фокусуємось на реальному прискоренні сайтів, а не просто на покращенні оцінок сервісів. Наша мета - досягти реального покращення продуктивності вашого сайту.

05 / Наш рекорд продуктивності говорить сам за себе: наша система обробляла до 100 відвідувань за секунду, що становить понад 8,5 мільйонів відвідувань на добу. При цьому час відповіді сервера складає лише 40 мілісекунд на віртуальному сервері вартістю 10 доларів на місяць. Це підтверджує нашу здатність забезпечувати високу продуктивність навіть за високого навантаження.

Найпоширеніші причини уповільнення роботи сайту

Сайт на шаблоні

Сайти, зроблені на базі готового шаблону, зазвичай мають велику кількість файлів, що підключаються до кожної сторінки сайту. Ці файли забезпечують роботу двигуна шаблону і плагінів, необхідних для його роботи. Особливо часто це зустрічається на сайтах, що використовують CMS WordPress. У WordPress дуже мало вбудованого функціоналу, і тому, щоб зробити пристойний сайт, розробникам доводиться буквально обвішувати його плагінами. Кожен такий плагін зазвичай підключає кілька великих файлів для пари рядків коду в них.

У більшості випадків, прискорювати такий сайт – нерентабельно, оскільки дешевше його переробити на іншому двигуні і, при необхідності, вручну дописати необхідний функціонал.

Велика кількість товарів інтернет-магазину

«Коробочні» CMS зазвичай нормально справляються з 10-15 тисячами товарів без наслідків для швидкості. Хоча це дуже індивідуально і залежить не лише від кількості товарів, а й від якості програмного коду. З цієї причини, в інтернет-магазинах насамперед страждають від уповільнення сторінки категорій товарів. Це відбувається через непристосовану до таких умов логіку програмного коду на сторінках категорії.

Робота над прискоренням такого сайту йде шляхом оптимізації бази даних та переписування програмного коду виведення товарів на сторінці.

Нестача серверних ресурсів

При зростанні відвідуваності сайту зростає навантаження на сервер. Процесор на сервері здатний обробити певну кількість одночасних звернень до нього за одиницю часу. Якщо кількість одночасних звернень зростає, то сервер ставить звернення користувачів у чергу, що призводить до уповільнення роботи сайту.

У цьому випадку для прискорення сайту потрібно докупити ресурси або налаштувати сервер, або змінити провайдера.

Помилки у програмному коді

Інколи сайти починають працювати повільно через неправильно написаний або взагалі недописаний код, або через повільні запити до бази даних.

У таких випадках потрібно знайти та виправити ці помилки.

Підключення заблокованих сервісів

Як не дивно, ще досить часто зустрічаються сайти, в коді яких йде підключення сервісів Яндекса, VK та інших систем, що знаходяться під блокуванням. Сайт досить довго намагається підключитись до них, що збільшує підсумковий час завантаження сторінки.

У цьому випадку потрібно просто вимкнути заблоковані ресурси.

Скільки коштує прискорення сайту?

Вартість прискорення сайту завжди є індивідуальною та унікальною. Навіть при роботі з однією системою управління контентом (CMS) кожен сайт має свої особливості. Фактори, такі як версія CMS, набір та версії плагінів, наявність індивідуально написаного функціонала та підходу розробника, а також стан сервера роблять кожну ситуацію унікальною.

У нашому досвіді вартість прискорення текстових сайтів (наприклад, сайти-візитки, корпоративні чи блоги) варіювалася в діапазоні від 100 до 400 доларів США. Для сайтів-каталогів (наприклад, інтернет-магазини, дошки оголошень, портали) вартість прискорення була в діапазоні від 100 до 1500 доларів США.

В результаті діагностики ми часто бачимо типову картину: є 1-2 проблеми, вирішення яких може дати 50-60% можливого прискорення та є 10-20 проблем, вирішення яких у сумі може дати 40-50% можливого прискорення. Часто вартість вирішення цих проблем пропорційна і не залежить від потенціалу прискорення. Тому коридор прискорення частіше обмежується бюджетом, ніж технічними можливостями. Навіть на прискореному сайті завжди можна ще щось прискорити та заощадити кілька мілісекунд.

Які сайти ми не прискорюємо?

Ми не прискорюємо сайти, які створені на базі конструкторів або на базі готових шаблонів з маркетплейсів, оскільки у 98% випадків причиною повільної роботи є те, як сайт у принципі зроблено і для прискорення його необхідно переробляти. Особливо це стосується сайтів на CMS WordPress, які майже завжди так зроблено.

Ми працюємо лише з сайтами, написаними мовою PHP. Але не працюємо з фреймворками Drupal та Symfony.

Також ми не працюємо з системами російського виробництва.

Діагностика швидкості сайту

Первинний аналіз сайту

Первинний аналіз проводиться для визначення проблеми зі швидкістю та виявлення локалізації проблеми (на стороні сервера або на стороні браузера).

Наступна діагностика може не знадобитися, якщо первинний аналіз виявить причину уповільнення в кількості та розмірі файлів, що завантажуються. Якщо проблема буде локалізована на стороні сервера, то знадобиться провести тест швидкості сайту.

Вартість первинного аналізу - безкоштовно

Тест швидкості сайту

Під час тестування на кожному типі сторінок вимірюються показники швидкості, а саме: повний час завантаження сторінки, час відповіді сервера, кількість та розмір зображень, css та js файлів. За результатами тестування формується звіт. /Подивитися приклад звіту/

Тестування швидкості сайту необхідно проводити на окремому сервері, щоб унеможливити вплив сервера та відвідуваності на показники швидкості. Тож ми зможемо отримати максимально чисті базові показники швидкості системи.

Наступна діагностика може не знадобитися, якщо причиною повільної роботи сайту був сервер. В іншому випадку знадобиться аналіз програмного коду та бази даних.

Вартість тесту швидкості сайту - 50 USD

Аналіз програмного коду та бази даних

Під час цього аналізу перевіряється код та база даних проблемних типів сторінок для виявлення повільних функцій.

В результаті аналізу пропонуються роботи з оптимізації або переписування повільного функціоналу.

Вартість аналізу програмного коду та бази даних. Це важко прогнозована робота. Іноді вдається знайти проблему дуже швидко, а іноді на пошуки йде не один десяток годин. Тому цей аналіз ми часто проводимо з відкритим бюджетом.

Замовити аналіз швидкості сайту

Контактна інформація
Коментар
Відправлення
Додайте файл (до 3Мб)
Файл занадто великий
Дякуємо за звернення!

Чи має Ваш сайт проблеми зі швидкістю?

Іноді нам надходять запити на прискорення сайтів, які не мають проблем зі швидкістю.

Часто причиною звернення до нас є рекомендації інтернет-маркетологів, що ґрунтуються на оцінці сервісу PageSpeed Insights або самостійний аналіз власника на онлайн-сервісах типу GTmetrix, Pingdom Tools тощо. Показники цих сервісів не достовірні, а рекомендації, які вони дають, не є обов'язковими, а скоріше це допомога розробнику як підказка, на що варто звернути увагу. Але далеко не всі рекомендації допоможуть реально прискорити сайт, а виконання деяких може навпаки сповільнити його.

Не багато писатиму про ці сервіси. Детально можете почитати про це у наших статтях:

Наведу лише один приклад:

На момент написання цього тексту, головна сторінка нашого сайту повністю завантажувалася за 0,83 секунди, а час відповіді сервера становив 0,08 секунди.

Показник Pingdom Tools – 1,18 секунд

Показник GTmetrix – 4,2 секунди

Показник PageSpeed Insights:

  • Для мобільних пристроїв – 55 балів; 6,2 секунд. При виконанні всіх рекомендацій, сумарно я зможу прискорити сайт на 11,54 секунд (тобто сайт відкриватиметься за 5,3 секунд до мого запиту).
  • Для комп'ютерів – 76 балів; 1,4 секунди. При виконанні всіх рекомендацій сумарно я зможу прискорити сайт на 3,44 секунди.

Вважаю, що подальші коментарі з цього приводу зайві.

Не можна покладатися на дані вимірювання, якщо детально не знаєш методику вимірювання. Оскільки в цьому випадку ви не можете інтерпретувати отримані дані. Тому ми у своїй практиці не застосовуємо подібні сервіси, а виміри виробляємо інструментами браузера і бачимо, за скільки реально браузер завантажує сайт

Якщо у Вас є сумніви щодо швидкості сайту, замовте детальний аналіз свого сайту.

В аналізі будуть відображені об'єктивні параметри: повний час завантаження, час відповіді сервера, кількість файлів кожного типу, що завантажуються. Ця інформація буде надана за кожним типом сторінок сайту. Це дає розуміння того, із чим пов'язане уповільнення сайту.

Які методики прискорення сайту ми застосовуємо?

Запорукою швидкого сайту є добре спроектована та оптимізована база даних сайту, якісний та швидкий програмний код, потужний та добре налаштований сервер, а також мінімальний розмір файлів, що передаються між сервером та браузером клієнта.

Залежно від того, в чому саме причина повільної роботи сайту, підбираються методики прискорення. Ми маємо повний спектр актуальних методик прискорення сайту як на стороні сервера, так і на стороні браузера. А також у нас є свої авторські інструменти та методики.

Наприклад, ми розробили методику прискорення сайту шляхом створення гібридної системи. Суть цієї методики полягає в тому, що ми підключаємо до сайту додатковий швидкий двигун і передаємо йому функцію відображення фронтенда. В результаті, ви продовжуєте керувати сайтом через адмінку базового двигуна, але публічна частина працює на іншому швидкому двигуні. У разі потреби таким чином можна оптимізувати не весь сайт, а лише окремі повільні типи сторінок.

Ця методика дозволяє значно скоротити час відповіді сервера сайту, працюючого майже на будь-якому двигуні.

Замовити прискорення сайту в студії WEB ROOM

Ми маємо експертизу та багаторічний досвід у прискоренні сайтів. Наша команда розробників має глибокі знання з оптимізації продуктивності і знає, які стратегії та інструменти застосовувати для досягнення найкращих результатів.

Ми цінуємо індивідуальність кожного сайту. Ми проведемо ретельний аналіз вашого сайту з огляду на його особливості, структуру, використовувані технології та інші фактори, щоб розробити найефективніші стратегії оптимізації, які підійдуть саме вашому проекту.

Наш арсенал включає власні інструменти та напрацювання для аналізу швидкості та оптимізації сайтів, що дозволяє нам проводити глибокий та точний аналіз продуктивності вашого сайту та застосовувати передові методи для його покращення.

Після проведення робіт з прискорення ми надамо вам детальний звіт про виконану роботу. Ми зосереджені на наданні конкретних порад та рекомендацій, які допоможуть вам підтримувати високу продуктивність вашого сайту у довгостроковій перспективі.

Вибираючи команду WEB ROOM для прискорення вашого сайту, ви можете розраховувати на високий рівень якості, професіоналізму та результативності. Ми прагнемо забезпечити швидку та ефективну роботу вашого сайту, щоб ви могли досягти своїх цілей та задовольнити очікування ваших користувачів.

FAQ

Чому швидкість завантаження сайту така важлива?

Швидкість сайту впливає на позиції сайту в пошуковій видачі, на конверсію та лояльність користувачів, на стійкість сайту до атак та на витрати на сервери.

Як дізнатись швидкість сайту?

Для того, щоб дізнатися про швидкість роботи вашого сайту, достатньо замовити у нас тестування і ми надамо розгорнутий звіт щодо швидкості сайту.

Чи можете ви покращити оцінку PageSpeed Insights?

Поліпшення оцінки та прискорення сайту – це різні процеси. Ми не беремося за покращення оцінки, оскільки не зрозумілий алгоритм формування оцінки. Але ми можемо виконувати його рекомендації, але це далеко не завжди призводить до покращення оцінки.

Чи можете ви зменшити час відповіді сервера?

Так, ми сеціаліруемся на цьому і можемо значно зменшити час відповіді сервера будь-якого сайту.

Залишилися питання?

Якщо ви хочете отримати консультацію або дізнатися трохи більше про наші послуги, будь ласка, напишіть нам, і хтось із нашої команди зв'яжеться з вами найближчим часом.