Професійне SEO просування сайту

Що таке SEO?

SEO є абревіатурою від англійської Search Engine Optimization. Простими словами - це сукупність заходів щодо оптимізації та просування сайту в пошукових системах. Основними з яких на сьогодні є Google. Також це один із класичних каналів інтернет маркетингу.

Розкрутка сайту означає зростання за певними запитами, а також збільшити відвідуваність сайту.

Але не лише кількісний показник відвідуваності береться до уваги. Також це так званий bounce rate чи показник відмов. Він показує, наскільки людині був цікавий контент після його заходу на сайт.

Ну і звичайно показник швидкості, один з перших впливає на всі показники в першу чергу. Адже зіткнувшись із переходом на сайт, людина може легко відмовитися від її відвідування, якщо перша сторінка так і не відкрилася найближчі кілька секунд.

SEO це і є розкрутка сайту?

Нашій студії часто таке питання ставлять підприємці та маркетологи-початківці, коли намагаються просунути сайт самостійно. Але це не зовсім те саме. Розкрутка сайту також може передбачати рекламу в пошуковій мережі Google і реферальні переходи з соціальних мереж. SEO ж включає лише органічний трафік у пошукових системах.

SEO просування від WEB ROOM

Результати
Наш SEO фахівець займається просуванням у Digital сфері з 2007 року. Досягав результатів зростання трафіку на 17% з першого місяця просування веб-ресурсів. Його проекти з оптимізації міжнародних сайтів брендів B2B та B2C тематик отримували 30-40% покращення швидко.
Досвід
Наш SEO спеціаліст - партнер, працював на ринках України, UK, Канади, Мальти, Франції, Кіпру, Бельгії. Має досвід роботи із сайтами з мільйонним трафіком. У таких компаніях як Nestle, Lindström Group, SMSMondial, Orange Travel та ін.
Багатомовність
Мови, які можемо використовувати для просування: українська, англійська, французька, російська.
Просування закордонних проектів
Ми розкручуємо сайти як в Україні, так і за кордоном. Маємо арсенал стратегій із цього приводу.
Технічний рівень
Наші розробники одні з найкращих. Вони зможуть спроектувати та впровадити будь-які технічні рішення, які дадуть перевагу вашому сайту.
Раскрутка сайту

SEO послуги - як це працює?

Довіряючи нам сайт, ви завжди можете бути впевненими, що ми підійдемо до просування ретельно та відповідально і заглибившись у ваш конкретний випадок.

Насамперед необхідний повний аналіз вашого веб-ресурсу.

Існує думка, що до оптимізації та просування сайту необхідно вдаватися вже після повної готовності сайту та розміщення його на основному домені. Але це не так. SEO починається ще задовго до того, як ви звернетеся безпосередньо до програмістів.

Для того щоб уникнути постійних переробок структури, або, як це ще називають, - дерева сайту, вам чи вашому маркетинговому відділу необхідно подбати про документ "SEO на етапі розробки".

Цей документ включає не тільки всі технічні моменти розробки, але й розуміння як і на яких сторінках люди будуть шукати ваші товари та послуги. А також подальша SEO стратегія та загальна стратегія сайту.

SEO оптимізація та її етапи в нашій студії

Просування сайту

Семантичне ядро

Як ми вже говорили вище, готувати сайт до просування необхідно задовго до його розробки. І одним із перших документів, які необхідно буде підготувати – це семантичне ядро ​​сайту.

Розуміння семантичних запитів, які будуть здійснювати ваші клієнти, необхідно знати як для просування в органічному трафіку, так і для контекстної та націленої реклами.

Один із основних трендів на сьогоднішній момент є просування відео в Youtube, де необхідне розуміння семантики. Це окрема тема розмови.

Seo у процесі розробки

Після того, як ви пропрацювали всі запити потенційних клієнтів і зробили структуру, настає момент найпродакшенішого сайту.

При цьому фахівцям необхідно врахувати в системі:

 • метадані сайту (тайтли та дескрипшени),
 • розмітку заголовків (H1,H2,H3,H4),
 • ALT картинок,
 • розподіл семантики,
 • написання SEO текстів для блогу
 • розміщення контенту на сайті.

В ідеалі, розробнику потрібно ще знати план розвитку проекту, скільки буде сторінок у найближчі 3-5 років і яка планується відвідуваність у цей період.

 • Технічний аудит / аналіз сайту - $234
 • Семантичне ядро ​​- від $330
 • Аналіз сайту за ключовими словами - від $120 (або $40 год)
 • Аналіз зворотних посилань на сайт - $120
 • SEO-аналіз конкурентів сайту - $77
 • Індивідуальна консультація - $40

 • Сайт послуг до 50 сторінок - $600
 • Сайт 200-300 сторінок - $720
 • Інтернет-магазин - $770

Ми робимо суттєві знижки тим, хто живе та хоче просувати свій бізнес на прифронтових територіях України.

Пишіть нам і ми надішлемо приклади нашого просування.

Послуга SEO просування. Що входить?

Перше що ми робимо – повний технічний аудит. Він необхідний як база, щоб впевнено висуватися в ТОП пошукових систем.

До нього входять: перевірка сайту на помилки, на коректні метадані (ідентифікація дублів контенту та помилок в описі), прописані alt картинок та коригування дружніх URL. Також перевіряємо сайт на швидкість та адаптацію до нових алгоритмів Google.

У сайту, як і загалом, у бізнесу має бути семантичне ядро. Його ми розробляємо у рамках щомісячної підтримки. СЯ, як його ще називають, дає розуміння, як люди шукають в інтернеті ваш бізнес чи продукт. Також у рамках цієї послуги надаємо технічні завдання IT-фахівцям та менеджерам контенту.

Посилальний та конкурентний SEO аналіз робимо протягом першого місяця підтримки або це може йти як окрема послуга, якщо це буде потрібно.

Ми обговорюємо окремо написання контенту - SEO текстів та корекцію коду сайту з нашого боку.

Як потрапити в ТОП?

Часто під просуванням сайту в ТОП пошукових систем мають на увазі різне. Насправді, щоб вивести сайт на верхні позиції, необхідно розуміти за якими фразами та словосполученнями будуть просуватися ваші сторінки. А після цього потрібно досягти релевантності сторінок сайту пошуковим запитам та високих технічних показників.

Ми не можемо обіцяти моментального стрибка, але зробимо все можливе, щоб збільшити ваші шанси потрапити до ТОП Google.

Для цього ми і проводимо детальний аналіз ваших:

 • текстів
 • технічні характеристики
 • аналіз швидкості
 • адаптація мета тегів,

та інші технічні та контентні характеристики.

Чи є гарантії на просування?

Ми можемо гарантувати сумлінне виконання робіт. Але ручатися за результат, який залежить від Google, який ми не можемо впливати і який любить змінювати алгоритми - неможливо. Але наші фахівці працюють на ринку ще з 2009 року, знають не з чуток, про санкції Google та про правильний розвиток вашого ресурсу.

Пошукова система Google, наприклад, ретельно приховує свої алгоритми. Крім цього є ще асесори, які можуть перевіряти ваш сайт вручну та давати бали за різними показниками. Тому проста закупівля посилань, з чого іноді починають, на сайт навряд чи виявиться провальною витівкою.

SEO фахівець

Завжди стоїть питання, брати спеціаліста в штат, чи працювати з фрілансером чи все ж таки довірити справу агентству.

Вибір завжди за вами. Ми з командою намагаємось доповнювати один одного. У нас у штаті є як SEO фахівці, так і розробники, які допоможуть у важких, іноді здавалося б, технічних питаннях, що не вирішуються.

Якщо вам кажуть, що питання неможливо вирішити, ми, з великою ймовірністю, дамо впевненість у завтрашньому дні вашого бізнесу.

Web Room надає SEO-послуги для сфер:

 • Електронна комерція/торгівля - SEO оптимізація інтернет-магазину
 • SEO для B2B (бізнес для бізнесу)
 • Ринок продовольства - Food
 • SEO для навчальних програм

Залишайте заявку зараз. І ми вам передзвонимо.

SEO та AI

Google переходить на нове вимірювання SGI Search Generative Experience 2023. Сам Google називає це експериментом.

Що вимагає система від її користувачів:

 • Контент повинен бути інформативний, дійсно корисний аудиторії
 • Відгуки відіграють що не найважливішу роль
 • Запити в е-коммерс сфері стають здебільше популярними
 • Брендові запити ставить вже на рівні звичайних запитів, ТМ важлива
 • Контент Google maps та його SEO-адаптація впливає сильно на пошук
 • Гугл почав експериментувати з FAQ , з питаннями та відповідями. Виводити на перше місце.
 • Нові формати картинок з’явилися з розширеними версіями jpg. Картинки AI генерує сама система.

Дуже великі суперечки йшли чи показуватиме гугл в сфері фінансів та медицини поради. Начебто це можуть робити тільки авторизовані автори. Але наразі такий важливий контент на кшталт показується пошуковою системою. Інколи без перевірки.

Цей варіант Гугл апдейту все ще тестується. Чекаємо на наступні версії. Система є дорогою в користуванні, тому може знадобитися більше часу для викочування нових варіантів.

FAQ

Навіщо потрібне SEO просування?

Органічний трафік один із найефективніших каналів просування. Він дає не лише велику кількість лідів, а й впливає на імідж компанії. Сайт, який знаходиться в ТОП за вашими запитами, привертає більше уваги та довіри до бренду. Логіка клієнта така: якщо навіть пошукові системи виводять вас вгору за фразами вашої сфери, ви є кращими у сфері.

Для цього звичайно необхідно мати семантичне ядро ​​бізнесу. Воно дасть розуміння не лише запитів щодо просування в органіці. Але й інших каналів: PPC, SMM, Youtube і навіть E-mail маркетинг відділу.

Хто такий SEO спеціаліст і як він допомагає бізнесу?

Це людина, яка розуміється на просуванні вашого сайту, але не тільки. Також він може підказати: тренди по сфері на сьогоднішній день, прорахувати вартість ліда ваших SEO кампаній і, звичайно, оптимізувати сайт під пошукові системи та їх алгоритми. Але не тільки. Після того, як виконані всі роботи на сайті, менеджер який займається органічним трафіком, готує off-page стратегію компанії. Взаємодіє з іншими майданчиками, такими як каталоги, форуми, дошки оголошень. А також домовляється з лідерами думок та порталами про написання статей та взаємовигідні домовленості.

Скільки коштують SEO послуги?

Все залежить від робіт, які ви бажаєте виконати. Це може бути семантичне ядро, перевірка ваших позицій, технічний аналіз. Але, звичайно, краще робити комплекс послуг. Одна з наведених у переліку пунктів навряд чи дасть вам повний результат. Щомісячні аудити, перевірка сайту на помилки та швидкість, перелінковка, роботи із зовнішньої оптимізації – все це входить у наш пакет SEO оптимізації та просування. Якщо залишилися питання, звертайтеся до наших фахівців. Вас проконсультують.

Як замовити технічний аналіз сайту?

Згадаємо в принципі для чого потрібний цей документ. Якщо розглядати з погляду користі для органічного трафіку, то ця робота показує помилки. А саме:

 • чи присутні 404 на сайті,
 • чи є некоректні мета дані (технічні тексти),
 • чи правильно введені заголовки,
 • чи достатньо тексту на необхідних сторінках, що просуваються,
 • швидкість сайту - чи потрібні допрацювання web-ресурсу,

Відповідає на питання, коли у якій послідовності потрібно проводити оптимізацію.

Також ви можете зробити додатково аналіз по семантичному ядру. Це дасть вам розуміння чи є пошукові фрази та слова в текстах вашого сайту. Та чи правильно побудовано структуру сайту.

Технічний аналіз водночас є SEO аудитом вашого сайту. Іншими словами, On-page аналізом.

Залишилися питання?

Якщо ви хочете отримати консультацію або дізнатися трохи більше про наші послуги, будь ласка, напишіть нам, і хтось із нашої команди зв'яжеться з вами найближчим часом.