CMS PurpurPurpur CMS – це професійна система керування контентом, заснована на платформі nekTech.

Ця система є результатом роботи одного з найкращих програмістів у світі протягом семи з половиною років.

Незважаючи на те, що принцип роботи системи абсолютно новий і не має аналогів у світі, розробники в процесі створення CMS врахували плюси та мінуси багатьох популярних систем. В результаті на ринок вийшов продукт з великим спектром технічних та економічних переваг, про які ми напишемо нижче.

Переваги:

  • Більшість розробників та власників сайтів стикалися з тим, що згодом, при розвитку компанії, їх перестає влаштовувати система, на якій працює сайт: потрібні додаткові функції, не передбачені авторами, потрібно спростити деякі процеси, збільшити швидкість роботи сайту тощо. д. В результаті, час від часу їм доводиться переробляти сайт з нуля. CMS Purpur не обмежена функціоналом, її може дописувати будь-який професійний програміст, система безпрецендентно масштабується і виключно швидко працює. Завдяки цьому замовляючи сайт-візитку, ви можете бути впевнені, що зможете в майбутньому модернізувати його до потужного інтернет-магазину або будь-якого іншого складного типу сайту.
  • У CMS Purpur дизайн повністю розділений із програмною частиною сайту (такого поділу немає в жодній іншій системі). Завдяки цьому, Ви можете робити повний редизайн сайту, не залучаючи найдорожчий персонал програмістів.
  • Результати випробувань показали, що CMS Purpur працює в 10 разів швидше, ніж найшвидша із тестованих систем. Висока швидкість роботи сайту дає ряд переваг: від зростання позицій сайту до економії на серверах (завдяки високій швидкості сайт споживає набагато менше серверних потужностей).
  • CMS Purpur дуже зручна у користуванні. Вона дозволяє налаштовувати персоналізований інтерфейс, різні режими редагування, що значно скорочує час, необхідний адміністратору сайту на наповнення та редагування контенту.
  • CMS Purpur можна інтегрувати практично з будь-якою системою обліку.
  • Масштабованість адміністративної панелі дає можливість працювати з сайтом великій кількості людей, не заважаючи один одному.

Недоліки:

  • Система Purpur розроблялася з урахуванням того, що сайт розроблятимуть професіонали. Web-майстрам, які не мають достатнього досвіду та/або навичок програмування, система може здатися складною і малоймовірною, що вони зроблять на ній хороший сайт. Проте, з адмініструванням сайту впораються і люди з мінімальним набором технічних знань, необхідних для роботи з системою керування контентом.

Підсумовуючи, ми скажемо, що сайт розроблений на CMS Purpur - це сайт назавжди. Все, що Вам згодом потрібно буде міняти, – це його дизайн.