IT-консалтинг

Для того, щоб побудувати успішний бізнес у мережі, крім знання свого бізнесу, потрібно знати технічну сторону онлайн-бізнесу, а саме: в які технології вигідніше інвестувати, як конкурувати в мережі, які технічні складнощі на Вас будуть чекати на різних етапах розвитку , та багато іншого.

Існує думка про те, що в мережі бізнес будувати легше, ніж в офлайні – це міф. Також багато хто вважає, що побудувати бізнес у мережі можна швидше і дешевше – це також далеко не завжди є правдою. Основна перевага онлайн бізнесу – це незрівнянно високе охоплення аудиторії, порівняно з офлайн-бізнесом і, як наслідок, більш висока рентабельність коштів, вкладених у залучення кожного клієнта.

У рамках послуги web-консалтинг ми дамо Вам необхідну інформацію для того, щоб Ви могли приймати обґрунтовані та здорові рішення щодо розвитку свого проекту в мережі та для більш ефективного вкладення Ваших інвестицій.

У яких ситуаціях ми будемо Вам корисні?

01 / Аналіз сайтів конкурентів
Ми проаналізуємо сайти Ваших конкурентів, складемо перелік їх технічних переваг та недоліків, запропонуємо варіанти функціоналу, з яким Ви зможете отримати конкурентну перевагу.
02 / Розробка функціонального чи технічного завдання
Ми розробимо прототипи інтерфейсів для Вашого сайту та опишемо його функціональність. З таким документом Ви зможете проводити ефективний тендер серед підрядників, не побоюючись, що всі учасники оцінюють абсолютно різну роботу, яку вони собі уявили.
03 / Аналіз технічного стану Вашого сайту
Ми проаналізуємо Ваш сайт на предмет технічних помилок і на предмет швидкості, дамо рекомендації щодо їх усунення. Також запропонуємо варіанти оптимізації інтерфейсів для підвищення конверсії та способи відстеження ефективності сайту.
04 / Допомога у підборі виконавців
Ми визначимо рівень компетенції фахівців, необхідний для реалізації Вашого проекту, присутні на Ваших зустрічах, поставимо кандидатам свої запитання та дамо вам рекомендації щодо вибору.
05 / Краш-тест
У кожної технології є своя межа. Перед тим, як розпочинати розвиток Вашого проекту, потрібно з'ясувати межі Вашого сайту. Основні межі сайту – це навантаження за відвідуваністю та кількістю товарів (у випадку інтернет-магазину). Ми проведемо тести та з'ясуємо, за якої відвідуваності та при якій кількості товарів Ваш сайт почне уповільнюватися.
06 / Розробка плану технічного розвитку
Для розвитку проекту недостатньо лише маркетингових зусиль. Ваш сайт повинен продовжувати коректно та швидко працювати при зростанні відвідуваності та продажу. Ми складемо план розвитку та додавання функціоналу таким чином, щоб Ваші інвестиції окупалися максимально ефективно.
07 / Консультації щодо вибору двигуна для сайту
Ідеального двигуна не існує. Кожна система має свої переваги і недоліки. Ми допоможемо Вам підібрати той, який краще підійде для поточних завдань Вашого проекту.
08 / Інформаційна підтримка
Якщо Ви хочете досить глибоко розуміти певні аспекти онлайн-бізнесу, то ми намагатимемося максимально просто пояснити складні речі і дамо відповіді на всі питання, в рамках нашої компетенції.

Замовити web-консалтинг

Контактна інформація
Коментар
Відправлення
Додайте файл (до 3Мб)
Файл занадто великий
Дякуємо за звернення!

Як ми працюємо?

Зв'яжіться з нами та призначте зустріч

На першій зустрічі Ви познайомите нас зі своїм проектом та проблемами, які стоять перед Вами, а ми розповімо, як можемо Вам допомогти.

Перша зустріч – безкоштовна, Ви матимете можливість придивитися до нас і вирішити, чи підходимо ми Вам.

Залишилися питання?

Якщо ви хочете отримати консультацію або дізнатися трохи більше про наші послуги, будь ласка, напишіть нам, і хтось із нашої команди зв'яжеться з вами найближчим часом.