Семантичне ядро ​​- це документ, який дозволяє ідентифікувати запити клієнтів у пошукових системах. Одна з основних – звичайно ж є Google.

Кластеризація цих запитів дає розуміння скільки блоків і надалі посилань на сайті та в самій web-структурі необхідно для повноцінної розкрутки. Збір семантики відбувається нашими фахівцями - людьми, які понад 10 років у лінгвістиці і точно розуміють суть того, що відбувається в Google алгоритмах та інших пошукових системах. Складання такого ядра неможливе без допомоги клієнта. Але ми не змусимо вас довго корпіти придумуючи словосполучення та звороти. Лише уточнимо моменти пошуку ваших товарів чи послуг вашими клієнтами.

Якщо у вас багатомовний сайт і необхідно зібрати фрази та словосполучення англійською, французькою, можливо та іншими мовами. Чекатимемо на ваші побажання. Цей формат у нас є. Наші фахівці працювали над проектами: Франції, Бельгії, Британії, Канади, Кіпру, Мальти та інших країн із міжнародним бізнесом.

Семантичне ядро сайту

Для чого потрібне семантичне ядро? Здавалося б, цей документ потрібен лише для SEO фахівців та просування в органічному трафіку. Але наша команда помітила, що словосполучення із СЯ використовують також у рекламі Google, хештегах соц. мереж та написання текстів для сторонніх сайтів, які посилаються безпосередньо на ваш сайт.

SEO оптимізація в Україні

Семантичне ядро та маркетинг

Знаючи, що стоїть за продуктом, ми розуміємо, як людина його шукає. Хто саме цей клієнт, і як він реагує на те, що показує йому Google. Для цього розуміння часто необхідно знати, в якому середовищі знаходиться клієнт, яка його геопозиція, від цього залежатиме, точність запитів, мови, а іноді навіть діалекту, яким шукає людина.

SEO Youtube

Просування Ютуб каналу без розуміння як користувач вводить запит фактично неможливо. Даний вид послуги трохи відрізняється від попередніх, але також служить ефективним розкруткою. Розуміючи, що відео підтягується безпосередньо в Google пошук - важливо. Це дає подвійно релевантний контент. І клієнт може подивитися його як із ресурсу Youtube, так і з Google пошуку.

Замовити цю послугу ви можете, написавши нам. Будемо раді відповісти на ваші запитання.